Hakkımızda


Şirket Profili


Poli Tek 1994 yılında kurularak, Türkiye'de ana sanayi sektörleri olan Demir-çelik, cam, kağıt, madencilik, tekstil, otomotiv, petrol ve doğal gaz. sektörlerinin gelişmesine paralel olarak poliüretan elastomer parçalarına olan ihtiyaç hızla arttı.Bir çok yerde konvansiyonel kauçuk veya plastik ve metallerin yerini alıyorlar. Bugün fabrikamızda Poliüretan elastomerden mamü merdane ve tekerlek kaplaması, kar küreme bıçakları, elek, petrol ve boru hattı temizleme pigleri, hidrosiglonlar (cleaner), oluklu mukavva makineleri için anvil, safıya gönlendirici, kanallı merdane. Saç dilme bıçaklarına poliüretan kesme lastiği kaplaması, kaplın, kalıp yayları, poliüretan başlıklı veya komple poliüretan çekiçler üretmekteyiz.


Geniş sertlik yelpazesi (20-97 Shore A'dan 80 Shore D'ye kadar), yüksek elastikiyet, mükemmel aşınma mukavemeti, darbeye, kopmaya, yırtılmaya, yorulmaya mukavemet; yağlara, solventlere, suya ve ozona karşı dayanıklılık, şeffaf veya istenilen renkte elde edilebilme İmkanları, metallerden daha hafif olmaları, poliüretan elastomerleri önemli bir mühendislik malzemesi haline getiriyor. İyi donatılmış kalıp atelyemiz, laboratuarımız ve deneyimli kadrolarımız sayesinde standart üretimin ötesinde müşterilerimizin konumuzla ilgili problemlerini çözmede katkıda bulunuyoruz.


Firmamız bütün endüstrilere en geniş malzeme çeşitleri ile yüksek kaliteli fiziksel ve kimyasal testleri yapılmış, süzülmüş, havası alınmış ileri teknoloji çeşitleri sunan bir kuruluştur.


Araştırma geliştirme ve uygulamada büyük tecrübe sahibidir.


Ürün kalitesi hizmet başlangıçı ve gelişen aşamaların tamamen birleşmesi ile ortaya çıkar yeni yatırımlar ve modernleşme devamlı takip edilmektedir.


Firmamız modern temiz düzeni ve kendisini işe adamış yüksek motivasyonlu personeli ile YÜKSEK KALİTESİ, MÜKEMMEL ÜRÜNLERİNİ müşterilerinin hizmetine sunmaktadır.


BAŞARI ULAŞILACAK SON DURAK DEĞİL ; BİTMEYEN BİR YOLCULUKTUR.


多吃豆类丰胸吃什么。大豆所含的多种微量元素对人体的生长发育、新陈代谢、内分泌活性、神经结构丰胸食物、免疫功能均有着重要的作用,故有“微量元素仓库”之美称丰胸酒酿蛋。女性经常吃些豆类,可大大改善乳房发育状况,使之丰满优美而性感。丰胸方法